گزارش‌های روزانه بازدید:525 تاریخ نشر:2017-10-03

تهداب گذاری ساختمان اداری دفتر ولایتی دایکندی کمیسیون مستقل حقوق بشر افغانستان

محمد رضا وکیلی آمر بخش حمایت و انکشاف حقوق اطفال

سنگ تهداب ساختمان دفتر ولایتی دایکندی، توسط مقام محترم ریاست کمیسیون مستقل حقوق بشر افغانستان داکتر سیماسمر و هئیت همراه، به زمین گذاشته شد. این برنامه با اشتراک والی و مسؤلان ادارات دولتی، اعضای شورای ولایتی، فعالان مدنی، خبرنگاران و ده‌ها تن از متفنذین و اقشار مختلف جامعه برگزار شد.

ساختمان دفتر ولایتی دایکندی، در زمین با مساحت 4200 متر مربع، در دو طبقه و نیم به صورت پخته و اساسی در مدت سیزده ماه کاری ساخته خواهد شد.

داکتر سیماسمر رئیس کمیسیون مستقل حقوق بشر افغانستان، آغاز پروژه اعمار ساختمان دفتر ولایتی کیمسیون را به حکومت محلی و مردم ولایت دایکندی تبریک گفت و اظهار داشت که این کار می‌تواند روند ارائه خدمات در عرصه حقوق بشر را تسهیل و تضمین کند.

رئیس کمیسیون مستقل حقوق بشر افغانستان هم چنین از حکومت محلی و دفتر ولایتی دایکندی خواست تا برای حصول اطمینان از تطبیق درست و با کیفیت پروژه یاد شده، از طریق ادارات شهرداری و شهرسازی به صورت منظم و دوامدار  نظارت نماید.

علاوه براین، انجنیر مینا غالب مسئول بخش انجنیری کمیسیون مستقل حقوق بشر افغانستان، در مورد جزئیات این پروژه به شرکت کنندگان برنامه و خبرنگاران معلومات ارائه کرد.


بازنشر این مطلب