گزارش‌های روزانه بازدید:657 تاریخ نشر:2018-07-25

قرار داد نشر برنامه‌های آموزشی حقوق بشر با تړون ږغ در ارزگان به امضاء رسید

دفتر ولایتی ارزگان

قرار داد نشر برنامه‌های اموزشی حقوق بشر کمیسیون مستقل حقوق بشر افغانستان در سال جاری و به‌تاریخ 1 اسد با رادیوی تړون  ږغ در ارزگان امضا‌ء شد. حاجی عبدالاحد بهایی سرپرست دفتر ولایتي ارزگان در نشت با مسول رادیوی تړون ږغ خواستار نشر منظم  برنامه‌های اموزشی حقوق بشر شد و همچنان گفت که با نشر برنامه‌های اموزشی کمیسیون حقوق بشر اشخاص که بی‌سواد است از مفاهیم و ارزش‌های حقوق بشر و همچنان از حقوق خود آگاه خواهند شد.

وی همچنان گفت که برنامه‌های آموزشی حقوق بشر برای اگاهی مردم ما بسیار مفید و ارزشمند است و باید در وقت تعین شده  به نشر سپرده شود.

مسول رادیوی تړون ږغ از تلاش‌های کمیسیون حمایت و ستایش کرد و گفت برنامه‌های اموزشی کمیسیون حقوق بشر در جامعه برای اخلاق بشری و در ترویج حقوق بشر موثر خواهند شد. همچنان اضافه کرد که هر شخص باید در تأمین حقوق بشر سهم داشته و کارهای زیاد انجام دهد. رادیو تړون ږغ افتخار می‌کند که در فلاح و گسترش حقوق بشری با کمیسیون مستقل حقوق بشر کار می‌کند.

رادیو تړون ږغ که ولسوالی‌ها و مناطق بسیاری را تحت پوشش دارد می‌تواند بسیاری از مردم ارزگان را از حقوق و وجایب خود آگاه کند.

مسول رادیو تړون ږغ در حمایت و گسترش حقوق بشر در ارزگان با دفتر ولایتی ارزگان تعهد همکاری نمود و گفت که  همکاری ما وشما ادامه دارد.

 


بازنشر این مطلب